!-- header -->

.

.::. Firma Profili

 

 

NEVSAN METAL; Konya'da Uzun yıllalrdır Ülke ekonomisine ve Konya sanayisine katkıda bulunmak gayesiyle çelik metal sektöründe faaliyet göstermektedir.


İmalat sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok çelik ve metal yapının altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.


Ürün yelpazemizin içinde;


Çelik konstrüksiyon çatılar, üst geçitler, yaya geçitleri, çelik köprüler, ferforje korkuluklar, modern ahır yapımı, çelik metal merdiven yapımı, kanopi ve araç yıkama yeri yapımı, tereme kapama ile diğer çelik metal demir doğrama işleri yer almaktadır.


Geçen zaman içinde hem yurt içi, hem de yurt dışında yapımını tamamladığımız proje sahiplerini, referanslarımızdan görebilirsiniz.


Hizmet verdiğimiz sektörde doğru proje, kaliteli malzeme, usta işçilik ve zamanında ürün teslimatı en önemli faktörlerdir. aahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Konya çelik köprü yapımı, üst geçit yapımı, yaya geçidi yapımı, çelik üst geçit yapımı, çelik yaya geçidi yapımı, çelik köprü yapım firması, üst geçit yapım firması, yaya geçidi yapım firması, çelik üst geçit yapım firması, çelik yaya geçidi yapım firması, çelik köprü yapım işi, üst geçit yapım işi, yaya geçidi yapım işi, çelik üst geçit yapım işi, çelik yaya geçidi yapım işi, çelik köprü yapım firmaları, üst geçit yapım firmaları, yaya geçidi yapım firmaları, çelik üst geçit yapım firmaları, çelik yaya geçidi yapım firmaları, çelik konstrüksiyon üst geçit yapımı, çelik konstrüksiyon köprü yapımı, çelik konstrüksiyon yaya geçidi yapımı, çelik çatı, demir çatı, çelik fabrika çatısı, çelik konstrüksiyon çatı, kanopi çatı, çoklu otopark, benzin istasyonu kanopi yapımı, benzin istasyonu araç yıkama yeri, çelik köprü yapımı, üst geçit yapımı, yaya geçidi yapımı, çelik üst geçit yapımı, çelik yaya geçidi yapımı, çelik köprü yapım firması, üst geçit yapım firması, yaya geçidi yapım firması çelik çatı, benzinlik kanopi yapımı, demir merdiven yangın merdiveni, ahır yapımı, çoklu otopark, benzin istasyonu araç yıkama yeri